Jedním slovem PARÁDA – chválím naprosto vše – od nápadu až po program. Syn byl naprosto nadšený, myslím, že na letošní prázdniny bude vzpomínat jako na jedny z nejkrásnějších, nenudil se, byl s kamarády, měl spoustu podnětné a smysluplné zábavy a v neposlední řadě o něj bylo postaráno i když jsem já musela být v práci. Mockrát všem děkuji a přeji stále více takových krásných nápadů. Doufám, že se příští rok opět budeme moci setkat a dopřát dětem krásné prázdniny. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI
Petra Fáčková
Počátky

Výborný projekt, kdy jsem začala věřit, že EU grandy jsou smysluplné a pomocné veřejnosti.
Příměstský tábor byl výborný a vyřešil naší rodinou situaci kam s dítětem o prázdninách. Jsme OSVČ a o prázdninách jsme rozjížděli nový podnikatelský projekt, takže jsme měli více času se soustředit na práci a dcera byla maximálně spokojená s kamarády.
Marcela Hrušková
Planá nad Lužnicí

Vzhledem k tomu, že tam byla dcera nadmíru spokojená, tak musím jen chválit!!! Já osobně byla velice spokojená s přístupem slečny koordinátorky a samozřejmě i pečující osoby. Byla bych moc ráda, kdyby se tento tábor konal i v příštích letech. Moc vám fandím a děkuji za tuto možnost, kterou jste nám poskytli. Přeji hodně úspěchů ve vaší práci.
Lenka Poskočilová
Mirovice

Dobrý den, příměstský tábor hodnotím VELMI !!!POZITIVNĚ!!! Náš Péťa byl nadšený. Moc se mu líbilo. Každý den vyprávěl, co všechno se dělo. Opravdu VŠE NA JEDNIČKU podtrženou. Moc Vám děkujeme, bylo to super. Příští rok by bylo fajn, kdyby se to zase uskutečnilo!
Křivánková Věra
Dolní Bukovsko

Jsme moc rádi, že se tábor v Kašperských Horách uskutečnil. Pomohl nám rodičům v době našeho zaměstnání a synovi Matoušovi obohatil prázdninový čas. Jen malá poznámka – možná by bylo pro děti zajímavé, kdyby měl tábor nebo některé jeho dny tematické pojmenování a zaměření, aby se děti předem mohly těšit na připravený program (např. Den cestovatele apod. :-). Děkujeme a doufáme, že se s Vašimi tábory budeme moci setkat i v budoucnu. Hodně úspěchů přejeme!
Martina a Marek Vrbovi
Kašperské Hory

Moc děkujeme, tábor byl opravdu super. Děkuji koordinátorkám za skvěle připravený projekt i pečujícím slečnám Míše a Verče, které dětem připravily bohatý program a ještě navíc se pořád usmívaly!
Petra Procházková
Mladá Vožice

Děkujeme za tento tábor, dcera byla nadšená, že je s jinými dětmi a že něco podniká a my měli vyřešeno hlídání alespoň jednoho dítěte a ještě k tomu moc ochotným panem učitelem.
Petra Novotná
Bechyně

Na táboře se synovi velmi líbilo!
Alena Hanusová
Protivín

Děkuji za výborný nápad, jak ulehčit rodičům péči o děti o prázdninách. Pan učitel Wolf i paní učitelka Kabíčková mají jedničku s hvězdičkou a samozřejmě organizátoři příměstského tábora!
Romana Hlavničková
Bechyně

Děkuji mockrát za super tábor. Karolínka se každý den na tábor těšila.
Řandová
Mirovice

První týden se až tak nelíbil, jako ten druhý týden. Možná to bylo špatným počasím a tak sále něco vyráběly …. jídlo bylo prý katastrofální, dcera jedla pak doma, když dorazila. Druhý týden, naprostá nadšenost. Jídlo bylo již jinde zařízeno a výborné. Děti byly celý týden na aktivitách venku, tak jak jsme chtěli, když jsme dceru na tento tábor dávali. Paní vychovatelka nám tento týden zasílala dokonce i fota, což bylo moc milé. Děkujeme za první i druhý týden.
Petříková Zdeňka
Volary

Všechno na jedničku, děkujeme:-)
Jitka Lišková

Nemám co vytknout, dcera byla velmi spokojena.
Eva Haisová
Kašperské Hory

Opravdu děkuji za tyto tábory! Pro 8 letého syna je příměstský tábor nejlepší řešení (přes den zábava, na noc doma). A já mohu pracovat, dovolené je málo!!
Skalová
Protivín

Syn byl spokojeny.Asi bych tam klidně přidala třeba návštěvu bazénu. Jinak velké díky. Nebála jsem se nechat tam syna celý den.Vladka a Martina byli skvělé. Doufám, že se za rok tato akce bude opakovat.
Markéta Janousová
Volary

Byl to výborný nápad, který pomohl hodně rodičům.
Rušilová Věra
Počátky

Perfektní a moc díky za tábor.
Opavová
Kašperské Hory

Vše super :). Dcera maximálně nadšená :)..skvělý přístup..1***
Irena Nádeníčková
Protivín

Bylo to poprvé u nás a bylo to moc fajn, syn byl spokojený.
S. Schejbalová
Počátky

Pro nás bylo velmi důležité, aby měl syn i o prázdninách kontakt se svými vrstevníky, užil si s nimi zábavu a odnesl si z tábora pěkné zážitky.
Nina Houbová
Volary

Pomohl mi velmi, dcera nemusí být celé prázdniny u babičky. Může trávit čas s kamarádkami.
Petra Procházková
Mladá Vožice

Moje děti se na tábor moc těšili a byli nadšení s programu.
Andrea Čiháková
Protivín

Úplná spokojenost, syn si tábor užil, krásný program, děkuji vedoucím.
Martina Semotanová
Počátky

Děkujeme za nabídku tábora, dcera byla nadšená a velice se těší na další.
M. Černá
Bechyně

Musím Vám moc poděkovat za tento projekt a i vedoucí K.Levíčkové.
Radka Stupková
Mirovice

Chtěla bych poděkovat za výborný nápad a perfektní program pro děti. Syn byl velmi spokojený a určitě se rád zúčastní i v příštím roce.
Tábor jsem velmi uvítala, protože jsem mohla být v zaměstnání a nemusela hledat jiné řešení (např. hlídání dětí) a navíc se synovi na táboře líbilo.
Lenka Formánková
Vyšší Brod

Syn byl na táboře velice spokojený a každý den chodil domů se spoustou nových zážitků a také si nosil řadu krásných výtvorů. Moc děkuji, bylo to super….
Tábor mi pomohl velice. Pracuji v oboru, kde právě léto je nejvytíženějším obdobím celého roku a proto jsem byla moc ráda, že se mi naskytla příležitost dát syna přes den na příměstský tábor.
Ing. Vendula Vančurová
Vyšší Brod

Bylo to super. Dceři se to moc líbilo. Doufám že to příští rok zase bude.
Pomohl mi moc . Jen škoda že nebyl na víc týdnu.
Kejšarová
Vyšší Brod

Děkuji moc za hezký týden pro syna Jakuba a děkuji za pomoc v řešení prázdninového volna dětí vs pracovní vytíženosti rodičů:-))
Dudášová Jana
Protivín

Moc chválím Honzu a Zdeňku tolik pochvalných slov co jsem slyšela od své dcery, též úžasný program a trpělivost a ochota od Honzy a Zdeňky. Jinak moc perfektně vymyšlený projekt jsem ráda že se tento přím. tábor uskutečnil v naší obci a moc se těším na jeho další pokračování v příštích letech. Děkujeme
Lukášová Miroslava
Dříteň

Dětem se tábory moc líbily, byly nadšené. Moc děkujeme za tuto příležitost.
Moc nám pomohl. V okolí Počátek nemáme příbuzné, kteří by nám děti hlídali. Rádi jsme využili této možnosti.
Kateřina Reid
Počátky

Moc se mi líbilo,jaký měli Péťa a Nina vztah k dětem,velmi pěkný.Martínek byl nadšený nejvíce z hraní her venku.
Kramplová Zdenka
Dolní Bukovsko

Velice děkuji děvčatům, které pečovali během tábora o mého syna Matyáše, že ho dokázali zabavit i přes jeho složitější chování s ním vydrželi celý průběh tábora.
Monika Vaňková
Mladá Vožice

Děkujeme, Péťa byl spokojený, na obědy byl zvyklý (vařilo se ve škole) a zrovna se mu trefili do chuti :-). Příští rok určitě tento termín zase přihlásíme a za 2 roky i ještě mladšího. Prostory ve škole by byly možná lepší, ale úřad taky ušel :-). Koordinárky – není co dodat, byli jsme spokojení 🙂
Děkujeme Hrdinovi
Dolní Bukovsko

Tadeáš byl celý týden velice spokojený s Petru a Ninou. Další týden u Slávky se mu moc líbilo batikování! Všem moc děkuji i za Tadeáše.
Tábor mi pomohl, dva týdny bylo o syna v době, kdy pracuji postaráno a měl zábavu.
Renata Maroušková
Dolní Bukovsko

Vše bylo moc fajn,kluk měl alespoň změnu,protože na normální tábor jet nechtěl.Bylo to zde poprvé a jsem za tábor moc ráda.Děkuji
Marcela Králová
Mladá Vožice

Moc děkujeme, tábor byl opravdu super. Děkuji koordinátorkám za skvěle připravený projekt i pečujícím slečnám Míše a Verče, které dětem připravily
bohatý program a ještě navíc se pořád usmívaly!
Petra Procházková
Mladá Vožice

Skvělá akce, dcera se i o prázdninách těšila „do školy“. Oceňuji velké množství rozličných aktivit.
Lucie Svitáková
Bechyně

Se vším jsme byli moc spokojeni rodiče i naše Dcera. Aktivity si děti chválili, pan učitel Wolf je prostě super. Jídlo v restauraci u Draka také samá chvála. Děkujeme snad příští rok.
Šidlíková Simona
Bechyně

Děkujeme za tento tábor, dcera byla nadšená, že je s jinými dětmi a že něco podniká a my měli vyřešeno hlídání alespoň jednoho dítěte za velmi příznivou cenu a ještě k tomu moc ochotným panem učitelem.
Novotná
Bechyně

Moc nám pomohl přím.tábor!!! Opravdu velice spokojeni, moc nám pomohl přím.tábor-a prosíme,aby se opakoval!!!!!
Růžena Kuprová
Bechyně

Syn z důvodu nemoci nechodil celý týden, ale už teď se moc těší na příští rok .
Janková Lenka
Kašperské Hory

Dcera měla jen jednu výtku a to byly obědy ve vedlejší restauraci Maxim. Jednalo se o pouze jednu variantu jídla, což by ještě tak nevadilo, ale prý bývalo jídlo studené, zejména pokud bylo maso, brambory, maso tvrdé,…. Do této restaurace nechodím, nemá dobré jméno a nevím, jak tam vaří standardně, ale pokud je i kvalitní jídlo studené, není dobré a nedivím se, že jí nechutnalo. A vlastně ještě maličkost, na kkterou byla zvyklá ze školy a to, že tak obden bývalo k obědu nějaké zpestření – malý zákusek, … Malá nespokojenost byla i s náhradním pitím v prostorách tábora, kdy první týden byla k pití pouze čistá voda, ne šťáva či čaj a po vypití svého z domova přineseného půllitru, samotnou vodu odmítala pít a odpoledne měla žízeň (není zvyklá, doma pije šťávy a vodu si nevezme, což je tedy její chyba, ale v důsledku je to špatně, děti by měly pít hodně, zvláště ve vedrech, které byly). Hned po vyzvednutí vypila 0,25 litru v lahvi, kterou jsem jí první týden nosil. Později jsem ji vybavil lahvičkou se šťávou a pití si pak domíchala sama a druhý týden již nějaká šťáva k dispozici byla bylo to v pořádku. Osobně bych bez problémů připlatil za možnost lepšího pití pro děti (2-3 příchutě šťáv, což není drahé), než pouze obyčejné vody z vodovodu v prvních dnech 2. organizačního týdne. Nicméně tábor byl fajn a toto byla jen malá skvrnka na jinak perfektním vyžití pro dceru. Ostatně sama si řekla o pokračování o další týden.
Lukáš Pěknic
Planá nad Lužnicí

Jsme moc rádi, že se tábor v Kašperských Horách uskutečnil. Pomohl nám, rodičům, v době našeho zaměstnání a synovi Matoušovi obohatil prázdninový čas. Jen malá poznámka – možná by bylo pro děti zajímavé, kdyby měl tábor nebo některé jeho dny tematické pojmenování a zaměření, aby se děti předem mohly těšit na připravený program (např. Den cestovatele apod. :-). Děkujeme a doufáme, že se s Vašimi tábory budeme moci setkat i v budoucnu. Hodně úspěchů přejeme!
Martina a Marek Vrbovi
Kašperské Hory

 

 

1 komentář u „Ohlasy

  • Září 5, 2018 (10:15 am)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den,
    obě mé děti se zúčastnily příměstského tábora v Plané nad Lužnicí a to v obou nabízených termínech. S programem byly velmi spokojeni. Každé ráno se na tábor těšily a domů pak odcházeli plni nových dojmů. Nejvíce se jim líbily soutěže, které si pro ně pečující vychovatelé připravili a vždy mi sdělovaly jak jejich týmy dopadly. Návštěva cukrárny byla samozřejmě také fajn. Tímto chci organizátorům a vychovatelům moc poděkovat za uskutečnění tábora a péči o děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.